Ці питання хвилюють кожного покупця


ПИТАННЯ: 
- Чи шкідливо носити лінзи? 
ВІДПОВІДЬ: 
- Ні, лінзи носити не шкідливо, вони просто змінюють Ваш рідний колір очей.

ПИТАННЯ: 
- Чи можна носити лінзи якщо у мене хороший зір?
ВІДПОВІДЬ:
- Так можна. Лінзи не шкодять очам та не псують зір, вони лише змінюють колір очей.

ПИТАННЯ:
- Як часто можна носити лінзи?
ВІДПОВІДЬ:
- Вранці одягати, перед сном знімати - та ніяких проблем. Лінзи дуже м'які та взагалі не відчуваються на очах.

ПИТАННЯ:
-Чи можна плавати або приймати душ в контактних лінзах?
ВІДПОВІДЬ:
-Плаваючи або приймаючи душ в лінзах, Ви піддаєте свої очі на ризик інфікування, що може привести до втрати зору. Навіть в самому чистому басейні можуть бути присутніми мікроби, та це подвійно відноситься до ванн, озер, річок або океану. Вони можуть бути навіть у водопровідній воді. Мікроби та контактні лінзи погано поєднуються один з одним. Мікроби можуть стати джерелом інфекцій, роздратування і навіть виразок на глазах. Якщо на лінзи випадково потрапила вода, вони більше не придатні для використання та їх слід замінити на нову пару.

ПИТАННЯ:
-Чи можу я носити контактні лінзи під час занять спортом?
ВІДПОВІДЬ:
-Контактні лінзи ідеально підходять для занять спортом та активного способу життя. Не потрібно хвилюватися, що вони можуть запотіти, як окуляри, впасти, коли Ви рухаєтеся, або зламатися. Ви також можете носити лінзи разом з лижними окулярами або окулярами від сонця.

ПИТАННЯ:
-Чи можна спати в контактних лінзах?
ВІДПОВІДЬ:
-Не можна, перед сном обов'язково зніміть контактні лінзи.

ПИТАННЯ:
-Чому потрібно вчасно замінювати контактні лінзи, якщо за відчуттями все і так добре ?
ВІДПОВІДЬ:
-За відчуттями все може бути добре, але своєчасна заміна контактних лінз відповідно до рекомендацій фахівця - ключ до комфорту та здоров'ю очей.
Після закінчення терміну заміни лінз на них починають накопичуватися відкладення з слізної рідини, від рук та з навколишнього середовища. Вони можуть викликати подразнення, свербіж, почервоніння очей та порушення зору.

ПИТАННЯ:
-Чи не можуть контактні загубитися позаду ока?
ВІДПОВІДЬ:
-Ні. Будова очей робить це неможливим. Іноді можуть виникнути труднощі при пошуку лінзи, що змістилася під верхню повіку, але добре освітлене дзеркало, моргання та трохи терпіння допоможуть вирішити цю проблему.

ПИТАННЯ:
-Що робити, якщо я упустив контактну лінзу?
ВІДПОВІДЬ:
-Якщо ви впустили контактну лінзу на підлогу або одяг, ретельно промийте її свіжим розчином. Знімаючи лінзи, перебуваєте над раковиною або столом, щоб лінзу було легко знайти, якщо ви упустите її. Не забудьте закрити злив. Попередньо застеліть раковину темною тканиною або рушником: це допоможе знайти лінзу, яку ви впустили.

ПИТАННЯ:
-Що робити, якщо контактні лінзи викликають печіння або біль?
ВІДПОВІДЬ:
-Це може бути ознакою проблем або того, що на лінзи потрапив сторонній об'єкт. Зніміть лінзу. Ретельно очистіть та продезінфікуйте її. Якщо ви як і раніше відчуваєте дискомфорт, зніміть лінзу та ретельно огляньте її. Можливо, вона надірвана, або щось прилипло до неї незважаючи на очистку. В цьому випадку викиньте цю лінзу і спробуйте надіти іншу. Якщо навіть після цього ви відчуваєте дискомфорт, а також якщо дискомфорт зберігається навіть тоді, коли ви не носите лінзи, припиніть користуватися лінзами і негайно зверніться до фахівця.

ПИТАННЯ:
-Чи можна мені наносити макіяж, якщо я ношу контактні лінзи?
ВІДПОВІДЬ:
-Так. Просто будьте обережні як при нанесенні макіяжу, так і при надяганні лінз. Спочатку надягніть лінзи, щоб масла або частки косметики не потрапили на них з пальців. Не забудьте спочатку вимити руки!

ПИТАННЯ:
-Чи можна користуватися очними краплями?
ВІДПОВІДЬ:
-Тільки простими зволожуючими краплями. Купуйте краплі, призначені спеціально для користувачів контактних лінз. 

ПИТАННЯ:
-Чи можна користуватися розчином, який тривалий час стоїть відкритим?
ВІДПОВІДЬ:
-Розчин, який тривалий час використовується після відкриття, піддається зараженню мікробами з повітря та поступово втрачає свої корисні властивості, тобто втрачає здатність видаляти забруднення та знищувати мікроби. Все це знижує якість лінз, які їм обробляються, і може відбитися на здоров'ї очей. У більшості випадків на упаковці розчину вказується термін, протягом якого можна його використовувати після відкриття флакона.

ПИТАННЯ:
-Чи можна користуватися розчином, у якого закінчився термін придатності?
ВІДПОВІДЬ:
-Розчин, у якого закінчився термін придатності, поступово втрачає свої властивості, в першу чергу - здатність пригнічувати небезпечні мікроби, а в подальшому здатність видаляти забруднення з контактної лінзи. Чим більше прострочена придатність розчину, тим більше бруду та мікробів буде на лінзах, які ви одягаєте на очі.

ПИТАННЯ:
 -Чи можна в контактних лінзах відвідувати сауну?
ВІДПОВІДЬ:
-Відвідування сауни у контактних лінзах небезпечно з кількох причин. По-перше, лінза може підсохнути та зіпсуватися від високої температури, по-друге, можливо її зараження мікробами в басейні, та, нарешті, ви можете її просто втратити.

ПИТАННЯ:
-Чи можна кольорові контактні лінзи позичити у подруги, щоб сходити на вечірку?
ВІДПОВІДЬ:
-Ні, позичивши чужі лінзи, ви обов'язково перенесете в свої очі мікроби колишнього власника лінз. Вони можуть бути для нього безпечні, а у Вас викликати проблеми.

ПИТАННЯ:
 -Чи можна носити контактні лінзи при застуді?
ВІДПОВІДЬ:
-При простудних захворюваннях виникають дві проблеми, які роблять носіння лінз небезпечними: по-перше, через нежить погіршується відтік сльози, по-друге, має місце загальне зниження імунітету. З цих причин може статися як псування лінз, так і погіршення стану очей.

ПИТАННЯ:
-Як часто потрібно міняти контейнер?
ВІДПОВІДЬ:
-Своєчасна зміна контейнера є дуже важливою складовою догляду за контактними лінзами, оскільки при тривалій експлуатації на його стінках накопичуються забруднення та небезпечні мікроорганізми. Рекомендується міняти контейнер не рідше одного разу на 3 місяці, а в процесі його використання промивати перед використанням (можна тим же розчином для лінз).

ПИТАННЯ:
-Що робити, якщо контактна лінза висохла в контейнері?
ВІДПОВІДЬ:
-Якщо Ви хочете врятувати таку лінзу, залийте в контейнер розчин, не чіпаючи лінзу руками (в іншому випадку Ви можете її зламати), залиште її там на час, необхідний для дезінфекції (за інструкцією для розчину).